Nákupní rádce

V internetovém obchodě Nová relaxace si kupujete audionahrávky ve formátu MP3 připravené ke stažení do počítače. Po připsání platby na náš účet, jsou zakoupené audionahrávky připraveny ke stažení na: www.uschovna.cz. Můžete si je stáhnout v celku nebo po částech podle vlastního výběru. Stažené soubory jsou po stažení do  počítače „zabaleny“ v souboru ZIP.
 

JAK NAKUPOVAT

 
1. Nejprve si vyberte audionahrávku. Klikněte na ni - zobrazí se Vám celý produkt i s popisem.
 
2. Klikněte na políčko * koupit * - zobrazí se Vám Nákupní košík. Pokud v něm chcete objednávku zrušit, opravte v políčku množství na nulu a zadejte *Přepočítat* - tím se celá objednávka zruší.
 
3. Dále klikněte na políčko * Zaplatit * - zobrazí se Vám Registrační formulář. Zde vyplníte své údaje. Po vyplnění zadejte * Pokračovat *
 
4. Označte způsob platby, dopravy a opět zadejte * Pokračovat *
 
5. Potvrdíte objednávku.
 
Obratem Vám bude doručen potvrzovací e-mail.
 
 

PLATBA

 

Platbu proveďte na níže uvedený účet:

Číslo účtu: 107-3680230267
 
Kód banky: 0100
 
Variabilní symbol:  Uveďte číslo Vaši objednávky
 
Banka příjemce: Komerční banka, a.s. Czech Republik
 
Upozornění: Nezapomeňte při platbě uvést variabilní symbol! Variabilní symbol je nutný k identifikaci vaší objednávky a pro rychlé doručení odkazu na stažení objednaného audia. Variabilní symbol je totožný s číslem objednávky.
 

Bankovní převod trvá zpravidla 1 - 2 pracovní dny.

 

STAŽENÍ SOUBORU MP3 

 
Ihned po připsání platby na náš účet Vám bude e-mailem doručen odkaz na stažení vybraného audia. Stažení souboru mp3 bude realizováno přes portál www.uschovna.cz/
 
 

 

 

DODAVATEL

 
Jana Svobodová
Nová relaxace
Generála Svobody 11
55001 Broumov
Telefon: +420 705210977
E-mail: novarelaxace@seznam.cz